Hakkımızda

Eğitim ve öğretim adına markalaşmış kurumumuz, sahip olduğumuz tecrübe ve birikimle, kalite ve standartları kurumsallık temeli üzerine inşa etmektedir.

Kurumumuz ve öğrencilerimizi her daim iyiye ve ileriye taşımak hedefimiz olacaktır. Bilimsel yöntemler ile akademik başarıyı amaç edinen okulumuz çağdaş eğitim yöntemleri ile başarıya ulaşmayı, öğrencilerimizin bireysel özellik ve ihtiyaçları doğrultusunda onları akademik ve sosyal açıdan toplumun değerli bireyleri olarak yetiştirmeyi, onları en iyi şekilde üniversite sınavına ve en donanımlı biçimde üniversite eğitimine hazırlamayı ilke edinmiştir.

2007 yılından beri faaliyet gösteren Yüksek Performans Eğitim Kurumları akademik başarı ve üniversite hazırlık süreçlerinde deneyim ve geçmişteki başarılarını geleceğe ve siz değerli öğrencilerimize sunmaktadır.

Vizyonumuz

Okulumuz; 21. Yüzyıl dünyasında hızla gelişen uluslararası standartlara uygun, aynı zamanda toplumumuza ayak uydurabilen, dünya çapında yenilikleri takip edecek, zamanın hızına yetişecek, yönlendirici lider bireyler yetiştirecektir.

Misyonumuz

Değerli öğrencilerimizin lise düzeyinde alabilecekleri en kaliteli akademik bilgiyi almalarını sağlamak en büyük hedefimiz. Alınan akademik başarı kadar bu başarıyı doğru yönlendirmek de çok önemlidir. Öngörülü, vizyon sahibi değerli öğretmenlerimiz ve rehberlik servisimiz geleceği kuşatan yeni meslekler edinmeleri, lider, sevecen, öz güveni yüksek insanlar olmaları adına gereken desteği sağlayacaklardır.